Bruisend door gezamenlijke inzet en plezier!

Zaaldienst en scheidsrechtersprogramma

Datum Tijd Thuis team Uit team Scheidsrechter Zaaldienst
27-10-2018 15:45 E-jeugd 2 Tornado E2 Chantal, Julia Dames 2
27-10-2018 16:45 D-jeugd 2 Tornado D1 Thom, Manon
27-10-2018 17:30 DB-jeugd 2 Spartanen DB2 Thom
27-10-2018 18:30 Dames 3 Petten/D.E.S. DS1 Bijtske Dames 3
27-10-2018 19:45 Dames 4 Tonegido DS2 Thom
27-10-2018 21:00 Heren 2 Tornado HS1 Thom
28-10-2018 11:00 DC-jeugd 2 Valken DC3 Jan Dames 1
28-10-2018 12:05 HB-jeugd 1 VOS HB1# Wichard
3-11-2018 14:30 F-jeugd 1 Geel Zwart F2 Esther, Roos Dames 3
3-11-2018 14:30 F-jeugd 2 Koedijk F3 Marry, Nikki
3-11-2018 15:20 E-jeugd 3 Graftdijk E1 Marry, Nikki
3-11-2018 16:15 E-jeugd 1 SEW E1 Chantal, Julia
3-11-2018 17:15 D-jeugd 1 DSO D2 Wichard, Inez
3-11-2018 18:00 DC-jeugd 1 Tornado DC3 Daniëlle
3-11-2018 19:00 DB-jeugd 1 Vrone DB2 Thom
3-11-2018 20:00 Dames 2 Victoria O DS2 Bijtske
5-11-2018 20:00 Dames midweeks Jupiter ’76 DMW1 Ruud nvt
10-11-2018 15:00 D-jeugd 3 Kleine Sluis D2 Marry, Manon Dames 4
10-11-2018 16:00 E-jeugd 2 SEW E3 Marry, Nicky, Noa
10-11-2018 16:50 D-jeugd 2 CSV D1 Chantal, Tess, Suzanne
10-11-2018 17:40 DC-jeugd 2 Westfriezen DC2 Thom
10-11-2018 18:40 DB-jeugd 2 C.S.V. Handbal DB1# Jan Heren 1
10-11-2018 19:45 Heren 2 Spartanen HS1 Thom
10-11-2018 21:00 Dames 4 Hugo Girls DS4 Bijtske
11-11-2018 11:00 DA-jeugd 1 SEW DA2 Thom Dames 1
11-11-2018 13:15 Dames 1 Berdos DS1 NHV DA-jeugd
11-11-2018 14:30 Heren 1 Lotus HS1 NHV
17-11-2018 15:00 F-jeugd 1 Schagen F2 nvt
17-11-2018 15:00 F-jeugd 2 HCV ’90 F2 Chantal, Nikki nvt
17-11-2018 15:55 E-jeugd 3 Blinkert E2 Thom, Nicky, Noa Dames 4
17-11-2018 16:50 E-jeugd 1 HCV ’90 E1 Chantal, Julia
17-11-2018 17:45 D-jeugd 1 Geel Zwart D2 Thom, Manon
17-11-2018 18:30 DB-jeugd 1 H.C.V.’90 DB1# Daniëlle
17-11-2018 19:00 HB-jeugd 1 Nijenrodes HB1 Thom
17-11-2018 19:30 Dames 3 Graftdijk DS2 Chantal
17-11-2018 20:45 Dames 2 Blokker DS2 Thom
19-11-2018 20:00 Dames midweeks VVW DMW2 Ruud nvt
24-11-2018 15:00 E-jeugd 2 Berdos E1 Chantal, Nicky, Noa Heren 2
24-11-2018 16:00 D-jeugd 3 JHC D3 Thom, Manon
24-11-2018 16:45 D-jeugd 2 Berdos D1 Chantal, Tess, Suzanne
24-11-2018 17:30 DC-jeugd 1 Zap DC2 Wichard, Inez
24-11-2018 18:30 DB-jeugd 2 SSV/Sporting S DB1# Jan DA-jeugd
24-11-2018 19:30 Dames 4 Zap DS3 Wichard
25-11-2018 10:00 DC-jeugd 2 Vrone DC3 Jan Heren 1
25-11-2018 11:00 DA-jeugd 1 D.E.S. DA1# Bijtske
25-11-2018 13:15 Dames 1 Geel Zwart DS2 NHV
1-12-2018 15:30 F-jeugd 2 Vido F2 Esther, Roos nvt
1-12-2018 16:15 E-jeugd 1 Westfriezen E1 Chantal, Nicky, Noa Heren 2
1-12-2018 17:10 E-jeugd 3 Meervogels E2 Chantal, Julia
1-12-2018 18:05 D-jeugd 1 Tonegido D1 Wichard, Inez Dames 1
1-12-2018 18:50 Dames 3 DSS DS4 Bijtske
2-12-2018 11:00 DB-jeugd 1 Hollandia T DB1 Daniëlle Heren 1
2-12-2018 12:00 DB-jeugd 2 Wijk aan Zee DB1# Jan
2-12-2018 13:00 Dames 4 Jupiter ’76 DS1 Wichard
8-12-2018 14:50 F-jeugd 1 VZV F2 Esther, Roos nvt
8-12-2018 15:35 E-jeugd 1 VZV E1 Chantal, Julia Dames 2
8-12-2018 16:30 D-jeugd 3 Vrone D3 Marry, Nicky, Noa
8-12-2018 17:15 D-jeugd 1 DWOW D1 Wichard, Inez
8-12-2018 18:00 DC-jeugd 1 JuRo Unirek/VZV/Con Zelo DC3 Jan Dames 3
8-12-2018 19:00 Dames 4 HVS DS1 Thom
9-12-2018 13:00 Dames 1 Graftdijk DS1 NHV DA-jeugd
9-12-2018 14:15 Heren 1 VVW HS2 NHV
10-12-2018 20:00 Dames midweeks Zwaluwen K DMW1 Ruud nvt
15-12-2018 16:00 F-jeugd 2 De Blinkert F1# Esther, Roos nvt
15-12-2018 16:50 E-jeugd 2 Z.A.P. E1# Marry, Nicky, Noa Heren 2
15-12-2018 17:45 D-jeugd 2 S.C. Dynamo D1# Marry, Tess, Suzanne
15-12-2018 18:30 DB-jeugd 1 Hugo Girls DB1 Daniëlle Heren 1
15-12-2018 19:30 Dames 2 DTS ’48 DS2 Bijtske
15-12-2018 20:45 Dames 3 Blinkert DS2 Wichard
16-12-2018 11:00 DC-jeugd 2 VVW DC3 Jan Dames 1
16-12-2018 12:00 DB-jeugd 2 SEW DB3 Wichard, Inez
16-12-2018 13:05 Heren 1 Volendam HS5 NHV
16-12-2018 14:15 HB-jeugd 1 Vido HB1 Wichard
5-1-2019 16:45 E-jeugd 2 Dynamo E1 Marry, Nicky, Noa Dames 2
5-1-2019 17:45 D-jeugd 2 DSS D2 Chantal, Tess, Suzanne
5-1-2019 18:30 Dames 3 HCV ’90 DS3 Wichard
5-1-2019 19:00 Dames 4 Vrone DS2 Thom
5-1-2019 19:45 Dames 1 Dynamo DS1 NHV
5-1-2019 21:00 Heren 2 CSV HS2 Thom
6-1-2019 11:00 DC-jeugd 2 Victoria O DC2# Thom DA-jeugd
6-1-2019 12:00 DB-jeugd 2 JHC DB2 Jan
12-1-2019 12:40 D-jeugd 1 Schagen D2 Chantal
12-1-2019 13:25 F-jeugd 1 Koedijk F2 Marry, Nikki nvt
12-1-2019 13:25 F-jeugd 2 KSV F3# Esther, Roos nvt
12-1-2019 14:10 E-jeugd 3 Koedijk E1# Marry, Nicky, Noa Dames 4
12-1-2019 15:05 E-jeugd 1 VVW E1 Chantal, Julia
12-1-2019 16:00 D-jeugd 3 DSO D3 Thom, Manon
12-1-2019 16:45 DC-jeugd 1 Petten DC1 Jan
12-1-2019 17:45 DB-jeugd 1 D.S.O. DB2# Bijtske
13-1-2019 10:45 DA-jeugd 1 Westfriezen DA2 Daniëlle Dames 2
13-1-2019 12:00 Heren 1 Kleine Sluis HS1 NHV
13-1-2019 13:15 HB-jeugd 1 WeHaVe HB1# Thom
14-1-2019 20:00 Dames midweeks Geel Zwart DMW3 Ruud nvt
19-1-2019 16:00 D-jeugd 2 KSV D2 Marry, Nicky Heren 2
19-1-2019 16:45 DC-jeugd 2 Zaanstreek DC1# Jan
19-1-2019 17:45 DB-jeugd 2 A & O DB1# Jan HS 2/DA-jeugd
19-1-2019 18:45 Heren 2 Geel Zwart HS1 Thom DA-jeugd
19-1-2019 20:00 Dames 4 SEW DS5 Bijtske
20-1-2019 10:30 DA-jeugd 1 Hollandia T DA1 Daniëlle Heren 1
20-1-2019 11:45 Dames 3 Wijk aan Zee DS1 Wichard
20-1-2019 13:00 Dames 1 Zaanstreek DS1 NHV HS 1 / HS 2
20-1-2019 14:15 Heren 1 Aristos (A) HS3 NHV Heren 2
26-1-2019 14:55 F-jeugd 1 Tonegido F1 Esther, Roos nvt
26-1-2019 15:40 E-jeugd 3 HCV ’90 E2 Chantal, Julia Heren 2
26-1-2019 16:35 E-jeugd 1 DSS E1 Marry, Nicky, Noa
26-1-2019 17:30 D-jeugd 1 Hugo Girls D1 Wichard, Inez Dames 4
26-1-2019 18:15 DB-jeugd 1 HVS/Petten DB1 Thom
26-1-2019 19:00 HB-jeugd 1 Voice HB1 Daniëlle
26-1-2019 19:15 Dames 2 Spartanen DS2 Bijtske
26-1-2019 20:30 Dames 3 Koedijk DS1 Thom
28-1-2019 20:00 Dames midweeks Tornado DMW1 Ruud nvt
2-2-2019 15:00 E-jeugd 2 DSO E1 Marry, Nikki Dames 2
2-2-2019 15:55 D-jeugd 3 Aeno D2 Chantal, Julia
2-2-2019 16:40 DC-jeugd 2 Vido DC2 Thom
2-2-2019 17:40 DC-jeugd 1 Geel Zwart DC1# Jan
2-2-2019 18:40 DB-jeugd 2 KSV DB1 Thom DS 2/DS 3
2-2-2019 19:40 Dames 4 Kleine Sluis DS1 Bijtske Dames 3
2-2-2019 20:50 Heren 2 Excelsior ’53 HS1 Thom
3-2-2019 10:45 DA-jeugd 1 Valken DA1 Thom Heren 1
3-2-2019 12:00 HB-jeugd 1 VOS HB1# Wichard
3-2-2019 13:00 Dames 1 JHC DS1 NHV HS 1 / DS 3
3-2-2019 14:15 Heren 1 VZV HS1 NHV Dames 3
9-2-2019 15:00 F-jeugd 1 Con Zelo F1 Esther, Roos nvt
9-2-2019 15:00 F-jeugd 2 CSV F2 Marry, Nikki nvt
9-2-2019 15:45 E-jeugd 3 CSV E2 Marry, Noa, Nicky Dames 1
9-2-2019 16:40 E-jeugd 1 Hugo Girls E1 Chantal, Tess, Suzanne
9-2-2019 17:35 D-jeugd 1 Hollandia T D2 Wichard, Inez
9-2-2019 18:20 DB-jeugd 1 Tornado DB1 Daniëlle
9-2-2019 19:20 Dames 3 Blokker DS1 Bijtske
9-2-2019 20:30 Dames 2 SEW DS4 Thom
11-2-2019 20:00 Dames midweeks Hollandia T DMW2 Ruud nvt
17-2-2019 13:00 Dames 1 George St. DS1 NHV Dames 3
2-3-2019 14:15 E-jeugd 2 Schagen E3 Marry, Nikki Dames 2
2-3-2019 15:10 D-jeugd 3 KSV D3 Marry, Nicky, Noa
2-3-2019 15:55 D-jeugd 2 Meervogels D1 Chantal, Tess, Suzanne
2-3-2019 16:40 DC-jeugd 2 Meteoor DC2 Jan
2-3-2019 17:40 DC-jeugd 1 D.E.S. DC1# Wichard, Inez
3-3-2019 10:45 DA-jeugd 1 KSV DA2# Bijtske Dames 3
3-3-2019 13:00 Dames 1 Con Zelo DS1 NHV
3-3-2019 14:15 Heren 1 Vido HS1 NHV
4-3-2019 20:00 Dames midweeks DSO DMW2 Ruud nvt
9-3-2019 16:00 F-jeugd 2 Meervogels F1 Esther, Roos nvt
9-3-2019 16:50 E-jeugd 2 A & O E1# Marry, Nicky, Noa Heren 2
9-3-2019 17:45 D-jeugd 2 Aeno D1 Chantal, Tess, Suzanne
9-3-2019 18:30 Dames 2 Westfriezen DS2 Wichard Heren 1
9-3-2019 19:45 Dames 3 SSV/Sporting S DS3 Bijtske
9-3-2019 21:00 Heren 2 HCV ’90 HS1 Thom
10-3-2019 11:00 DC-jeugd 2 DTS ’48 DC1 Jan DA-jeugd
10-3-2019 12:00 DB-jeugd 1 Victoria O DB1# Daniëlle
10-3-2019 13:00 DB-jeugd 2 DSS DB2# Thom
10-3-2019 14:00 HB-jeugd 1 Nijenrodes HB1 Thom
16-3-2019 14:40 F-jeugd 1 Zap F2 Esther, Roos nvt
16-3-2019 15:25 E-jeugd 3 DSS E4 Thom, Manon Heren 2
16-3-2019 16:20 E-jeugd 1 De Blinkert E1# Chantal, Julia
16-3-2019 17:15 D-jeugd 1 J.H.C. D2# Wichard, Inez
16-3-2019 18:00 DC-jeugd 1 Con Zelo DC1# Jan Heren 1
16-3-2019 19:00 Dames 4 Geel Zwart DS3 Daniëlle
17-3-2019 10:45 DA-jeugd 1 Dynamo DA1 Bijtske Dames 1
18-3-2019 20:00 Dames midweeks DWOW DMW1 Ruud nvt
23-3-2019 13:15 F-jeugd 1 Geel Zwart F3 Marry, Nikki nvt
23-3-2019 13:15 F-jeugd 2 Tornado F2 Esther, Roos nvt
23-3-2019 14:10 E-jeugd 3 Vrone E3 Marry, Nicky, Noa Heren 2
23-3-2019 15:05 E-jeugd 1 KSV E1 Chantal, Julia
23-3-2019 16:00 D-jeugd 3 Petten D1# Thom, Manon
23-3-2019 16:45 D-jeugd 1 Dynamo D2 Wichard, Inez
23-3-2019 17:30 DC-jeugd 1 Tonegido DC1# Jan
23-3-2019 18:30 DB-jeugd 1 VVW DB2 Bijtske Dames 4
23-3-2019 19:30 Dames 2 VVW DS3 Thom
23-3-2019 20:45 Heren 1 Blokker HS1 NHV